Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Niedziela – XXIX Zwykła 21.10.18r

 1. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny pod hasłem PEŁNI DUCHA i POSŁANI. Za tydzień w niedzielę na zakończenie Tygodnia Misyjnego gościć będziemy O. Wojciecha Grzymisławskiego ze Zgromadzenia O. Werbistów z Chludowa k/Poznania.
 2. Nabożeństwa różańcowe dla dorosłych od poniedziałku do piątku po Mszy św. o g. 18.00. W sobotę i w niedzielę o g. 20.30. Dla dzieci od poniedziałku do piątku o g. 17.00. Dla młodzieży w sobotę o g. 20.30.
 3. W poniedziałek o g. 19.00 modlimy się kanonami z TAIZE.
 4. Spotkanie dla młodzieży przed Sakramentem Bierzmowania o g. 19.00. Czwartek klasa   VIII   grupa 1, kl. III gimnazjum grupa 2.
 5. W ubiegłą niedzielę na Papieską Fundację Stypendialną młodzież zebrała 1.590. zł. Dziękujemy za złożone ofiary.
 6. Zmarli nasi Parafianie:
 • Śp. Dorota Kłosowicz w 46 roku życia , zamieszkała na Os. Wł. Jagiełły 5. Pogrzeb odbył się w środę 17 października o g. 12.00 na cmentarzu w Smochowicach. Wieczny odpoczynek….
 • Śp. Tadeusz Korytowski w 73 roku życia, zamieszkały na Os. Bol. Chrobrego 11. Pogrzeb odbył się w piątek 19 października o g. 8.50 na Junikowie. Wieczny odpoczynek…. 
 1. W tyg. NIEDZIELA m.in. przeczytamy o Papieżu przełomu Tysiąclecia.
 • Czas studiów to nie tylko czas zdobywania wiedzy i umiejętności
 • Przeczytamy o tym w Przewodniku Katolickim w art. ,,Przestrzeń dla studentów,,
 • W Gościu Niedzielnym Słowa Najważniejsze. Przeczytamy też o tym co oznacza przyjąć niegodziwie Komunię Świętą.  Zachęcamy do lektury.